amcığının orta deliğinden aldığı koca yarrağı hiç dert etmeden kucağında kendini zıplatmaya izin veren porno kralına yazıklar olsun ki bunca senelerdir yaptırmış olduğu seks makinalarına ihtiyaç meselesi haline getirmiş.Sanırım sizde bu siteye daha evvel giriş yapmış olmalısınız ki sikiş arayarak siteye giriyordunuz. Ben öyle düşünüyrum :) sizde bunu düşünüyor musunuz bilemem ama garip biraz sanki.. pornolar devi netnpa.com için virüs bulaştırmayan tek site diyorlar. porno da kalitenin adresi diyorlar. Bende inandım yani.

Gelişen, büyüyen ve her geçen gün göz alıp verme trtafiğini yoğun bir şekilde arttıran illerin barşında istanbul gelmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu ilin büyük bölümünde hizmet sunmaktadır.

firma özellikle istanbul şehrinin en büyük semtlerinden biri  olan; Beylikdüzü evden eve nakliyat için kurumsal anlamda yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven ve huzur içerisinde istanbul nakliyat firmaları ile taşınmasını istiyorsanız bu kalite ile tanışmalısınız. İçiniz rahat olsun sorunsuz güvenlir ve kaliteli firma ellerinizin altında. Sizlere ticari çıkarlardan önce güveni sunmaktadır.

Bilindiği gibi ev taşımalarında önemli olan eşyayı hızlıca taşıyıp teslim etmek yerine sakin ve sabırlı olarak en iyi şekilde teslim edebilmektir. Bu doğrultudan kuruluşunu Pendik evden eve nakliyat olarak gündeme düşüren firma kurulduğu günden bu güne kadar sürekli kalite ve güven anlamında sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Peki neden bu firmayı tercih etmelisiniz? yazımızda da paylaşmış olduğumuz gibi araştırarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat istanbul
porno izle

2014 Tour de France Results - Stage 5

News & Results

07/9/2014| 0 comments
by Roadcycling.com
Lars Boom (Team Belkin - Linksys) wins stage 5 of Tour de France 2014 RoadCycling.com

2014 Tour de France Results - Stage 5

Lars Boom soloes to stage 5 victory ahead of Jakob Fuglsang and Vincenzo Nibali who extended his overall Tour de France lead.


EN - Magazine - Stage 5 (Ypres > Arenberg Porte du Hainaut) by Le Tour de France

July 9, 2014: 2014 Tour de France - Stage 5: Ypres, Belgium - Arenberg / Porte du Hainaut, France (152.5 km):
1     Lars Boom (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team       03:18:35
2     Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team     0:00:19     
3     Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team           
4     Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling Team     0:01:01     
5     Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing           
6     Jens Keukeleire (Bel) Orica Greenedge           
7     Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step     0:01:07     
8     Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team     0:01:09     
9     Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step     0:01:21     
10     Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Credits     0:01:45     
11     Alexander Porsev (Rus) Team Katusha     0:02:02     
12     Mathew Hayman (Aus) Orica Greenedge           
13     Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Linksys Pro Cycling Team           
14     Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Quick Step           
15     Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma-Quick Step           
16     Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto-Belisol           
17     Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step           
18     Tony Gallopin (Fra) Lotto-Belisol           
19     Jurgen Roelandts (Bel) Lotto-Belisol     0:02:08     
20     Richie Porte (Aus) Team Sky Pro Cycling     0:02:11     
21     Geraint Thomas (GBr) Team Sky Pro Cycling     0:02:19     
22     Andrew Talansky (USA) Team Garmin - Sharp - POC     0:02:22     
23     Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Shimano     0:02:28     
24     Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr           
25     Rui Alberto Costa (Por) Lampre - Merida           
26     Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes           
27     Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes           
28     Yury Trofimov (Rus) Team Katusha           
29     Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team           
30     Peter Velits (Svk) BMC Racing Team           
31     Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team           
32     Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team           
33     Sebastian Langeveld (Ned) Team Garmin - Sharp - POC     0:02:33     
34     Bauke Mollema (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:02:44     
35     Marco Marcato (Ita) Cannondale Pro Cycling Team           
36     Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo     0:02:54     
37     Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo           
38     Michael Schär (Swi) BMC Racing Team           
39     Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano           
40     Gregory Rast (Swi) Trek Factory Racing     0:03:17     
41     Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin - Sharp - POC     0:03:38     
42     Maarten Wynants (Bel) Belkin Linksys Pro Cycling Team           
43     Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step     0:03:43     
44     Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team Sky Pro Cycling     0:03:46     
45     Leopold Konig (Cze) Team Netapp-Endura           
46     Jean-Christophe Péraud (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes           
47     Michael Albasini (Swi) Orica Greenedge           
48     Paul Voss (Ger) Team Netapp-Endura           
49     José Joaquin Rojas Gil (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes           
50     Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge           
51     Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quick Step           
52     Bram Tankink (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team           
53     Bernhard Eisel (Aut) Team Sky Pro Cycling     0:03:53     
54     Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing     0:04:16     
55     Mathias Frank (Swi) IAM Cycling           
56     Tiago Machado (Por) Team Netapp-Endura           
57     Pierre Rolland (Fra) Team Europcar           
58     Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling           
59     Cyril Gautier (Fra) Team Europcar           
60     Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ.fr           
61     Christopher Horner (USA) Lampre - Merida           
62     John Gadret (Fra) Team Movistar - Canyon Bikes           
63     Steven Kruijswijk (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team           
64     Roger Kluge (Ger) IAM Cycling           
65     Jon Izaguirre Insausti (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes           
66     Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team           
67     Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar     0:04:22     
68     Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team     0:04:30     
69     Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:05:35     
70     Koen De Kort (Ned) Team Giant-Shimano           
71     Vladimir Isaichev (Rus) Team Katusha           
72     Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling Team           
73     Marcel Sieberg (Ger) Lotto-Belisol           
74     Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team           
75     Jack Bauer (NZl) Team Garmin - Sharp - POC           
76     Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin - Sharp - POC     0:07:20     
77     Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:08:10     
78     Frank Schleck (Lux) Trek Factory Racing           
79     Brice Feillu (Fra) Bretagne - Seche Environnement           
80     Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling           
81     Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr           
82     Nelson Oliveira (Por) Lampre - Merida           
83     Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma-Quick Step           
84     Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis Solutions Credits           
85     Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team           
86     Thomas Leezer (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team           
87     Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team     0:08:20     
88     Yohann Gene (Fra) Team Europcar     0:09:19     
89     Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida     0:09:55     
90     Markel Irizar Arranburu (Spa) Trek Factory Racing     0:11:05     
91     Lars Bak (Den) Lotto-Belisol           
92     Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes           
93     Giovanni Visconti (Ita) Team Movistar - Canyon Bikes           
94     Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo           
95     Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp-Endura           
96     Bryan Coquard (Fra) Team Europcar           
97     Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team     0:13:25     
98     Dries Devenyns (Bel) Team Giant-Shimano           
99     Jesus Herrada Lopez (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes     0:13:51     
100     Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing           
101     Egor Silin (Rus) Team Katusha           
102     Imanol Erviti Ollo (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes           
103     Benat Intxausti (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes           
104     Ruben Plaza Molina (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes           
105     Adam Hansen (Aus) Lotto-Belisol           
106     Alex Howes (USA) Team Garmin - Sharp - POC           
107     Zakkari Dempster (Aus) Team Netapp-Endura           
108     Svein Tuft (Can) Orica Greenedge           
109     Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge           
110     Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida           
111     José Serpa (Col) Lampre - Merida           
112     Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes           
113     William Bonnet (Fra) FDJ.fr           
114     Kévin Reza (Fra) Team Europcar           
115     Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo           
116     Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling           
117     Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:15:23     
118     Christian Meier (Can) Orica Greenedge           
119     Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling           
120     Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar           
121     Simon Gerrans (Aus) Orica Greenedge           
122     Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling Team           
123     Peter Stetina (USA) BMC Racing Team           
124     Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling Team           
125     Mickaël Delage (Fra) FDJ.fr           
126     Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Credits           
127     Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo           
128     Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo           
129     Florian Vachon (Fra) Bretagne - Seche Environnement           
130     Rafael Valls (Spa) Lampre - Merida           
131     Armindo Fonseca (Fra) Bretagne - Seche Environnement           
132     Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team           
133     Jean Marc Marino (Fra) Cannondale Pro Cycling Team     0:15:28     
134     Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling Team           
135     Danny Pate (USA) Team Sky Pro Cycling           
136     Rein Taaramäe (Est) Cofidis Solutions Credits     0:16:50     
137     Florian Guillou (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:16:57     
138     Stef Clement (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:17:29     
139     Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha     0:18:03     
140     Simon Yates (GBr) Orica Greenedge           
141     André Greipel (Ger) Lotto-Belisol           
142     Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha           
143     Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr           
144     Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling           
145     Benjamin King (USA) Team Garmin - Sharp - POC           
146     Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Credits           
147     Jan Barta (Cze) Team Netapp-Endura           
148     Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling           
149     Luca Paolini (Ita) Team Katusha           
150     Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano           
151     Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano           
152     Cedric Pineau (Fra) FDJ.fr           
153     John Degenkolb (Ger) Team Giant-Shimano           
154     José Pimenta Costa Mendes (Por) Team Netapp-Endura           
155     Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes           
156     Benoit Jarrier (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:19:00     
157     Bartosz Huzarski (Pol) Team Netapp-Endura           
158     Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing     0:20:48     
159     Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis Solutions Credits     0:21:24     
160     Rudy Molard (Fra) Cofidis Solutions Credits           
161     Roy Curvers (Ned) Team Giant-Shimano     0:22:03     
162     Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:22:40     
163     Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes           
164     Romain Feillu (Fra) Bretagne - Seche Environnement           
165     Anthony Delaplace (Fra) Bretagne - Seche Environnement           
166     Adrien Petit (Fra) Cofidis Solutions Credits           
167     Jesus Alberto Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff-Saxo           
168     Tom Jelte Slagter (Ned) Team Garmin - Sharp - POC           
169     Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Lampre - Merida           
170     Elia Viviani (Ita) Cannondale Pro Cycling Team           
171     Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis Solutions Credits           
172     John Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team           
173     Arnaud Gerard (Fra) Bretagne - Seche Environnement           
174     Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar           
175     Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar           
176     Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo           
177     Joaquim Rodriguez (Spa) Team Katusha           
178     Bart De Clercq (Bel) Lotto-Belisol           
179     Simon Spilak (Slo) Team Katusha           
180     Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo           
181     Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling           
182     Ted King (USA) Cannondale Pro Cycling Team           
183     David Lopez Garcia (Spa) Team Sky Pro Cycling           
184     Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team           
185     Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team           
186     Matthew Busche (USA) Trek Factory Racing           
187     Vasili Kiryienka (Blr) Team Sky Pro Cycling           
188     David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team Netapp-Endura           
189     Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr           
190     Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr           
191     Cheng Ji (Chn) Team Giant-Shimano     0:23:08     
192     Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky Pro Cycling     0:32:52     
193     Janier Alexis Acevedo Calle (Col) Team Garmin - Sharp - POC           
DNF     Christopher Froome (GBr) Team Sky Pro Cycling

2014 Tour de France general classification after stage 5:
1     Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team       20:26:46
2     Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team     0:00:02     
3     Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling Team     0:00:44     
4     Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step     0:00:50     
5     Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing     0:01:17     
6     Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto-Belisol     0:01:45     
7     Tony Gallopin (Fra) Lotto-Belisol           
8     Richie Porte (Aus) Team Sky Pro Cycling     0:01:54     
9     Andrew Talansky (USA) Team Garmin - Sharp - POC     0:02:05     
10     Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes     0:02:11     
11     Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes           
12     Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team           
13     Rui Alberto Costa (Por) Lampre - Merida           
14     Geraint Thomas (GBr) Team Sky Pro Cycling     0:02:16     
15     Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr     0:02:25     
16     Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Shimano           
17     Yury Trofimov (Rus) Team Katusha           
18     Bauke Mollema (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:02:27     
19     Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo     0:02:37     
20     Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma-Quick Step     0:02:39     
21     Peter Velits (Svk) BMC Racing Team     0:02:44     
22     Marco Marcato (Ita) Cannondale Pro Cycling Team     0:03:23     
23     Michael Albasini (Swi) Orica Greenedge     0:03:29     
24     Jean-Christophe Péraud (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes           
25     Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team Sky Pro Cycling           
26     Tiago Machado (Por) Team Netapp-Endura     0:03:59     
27     Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing           
28     Mathias Frank (Swi) IAM Cycling     0:04:13     
29     Christopher Horner (USA) Lampre - Merida           
30     Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team           
31     Jens Keukeleire (Bel) Orica Greenedge     0:04:41     
32     Leopold Konig (Cze) Team Netapp-Endura     0:04:45     
33     Bram Tankink (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:04:46     
34     Paul Voss (Ger) Team Netapp-Endura     0:05:07     
35     Pierre Rolland (Fra) Team Europcar     0:05:18     
36     Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team     0:05:32     
37     Cyril Gautier (Fra) Team Europcar     0:05:37     
38     Steven Kruijswijk (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:06:47     
39     Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge     0:08:13     
40     Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling     0:08:26     
41     Arthur Vichot (Fra) FDJ.fr           
42     Brice Feillu (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:09:10     
43     Frank Schleck (Lux) Trek Factory Racing     0:09:12     
44     Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team     0:09:20     
45     Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:11:02     
46     Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step     0:11:59     
47     Jurgen Roelandts (Bel) Lotto-Belisol     0:12:20     
48     Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team     0:12:50     
49     Michael Schär (Swi) BMC Racing Team     0:13:06     
50     Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team     0:13:08     
51     Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step     0:13:19     
52     Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo     0:13:20     
53     Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo     0:13:48     
54     José Joaquin Rojas Gil (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes     0:13:58     
55     Egor Silin (Rus) Team Katusha     0:14:07     
56     Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team     0:14:31     
57     Gregory Rast (Swi) Trek Factory Racing     0:14:34     
58     Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quick Step     0:14:48     
59     Jesus Herrada Lopez (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes     0:15:17     
60     Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida     0:15:56     
61     Lars Boom (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:16:07     
62     Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Credits     0:16:31     
63     Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team     0:16:55     
64     Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis Solutions Credits     0:16:57     
65     John Gadret (Fra) Team Movistar - Canyon Bikes     0:17:16     
66     Mathew Hayman (Aus) Orica Greenedge     0:17:22     
67     Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin - Sharp - POC     0:18:07     
68     Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha     0:18:19     
69     Nelson Oliveira (Por) Lampre - Merida     0:18:22     
70     Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling     0:18:33     
71     Jon Izaguirre Insausti (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes     0:18:45     
72     Fabio Sabatini (Ita) Cannondale Pro Cycling Team     0:18:51     
73     Simon Gerrans (Aus) Orica Greenedge     0:19:26     
74     Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar     0:19:56     
75     Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo     0:20:19     
76     Koen De Kort (Ned) Team Giant-Shimano     0:20:30     
77     Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:21:17     
78     Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma-Quick Step     0:21:33     
79     Alexander Porsev (Rus) Team Katusha           
80     Maciej Bodnar (Pol) Cannondale Pro Cycling Team     0:21:43     
81     Maarten Wynants (Bel) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:22:03     
82     Rudy Molard (Fra) Cofidis Solutions Credits     0:22:06     
83     Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling     0:22:09     
84     Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ.fr     0:22:13     
85     Sebastian Langeveld (Ned) Team Garmin - Sharp - POC           
86     Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team     0:22:21     
87     Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team           
88     Bartosz Huzarski (Pol) Team Netapp-Endura     0:22:28     
89     Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:23:21     
90     Bernhard Eisel (Aut) Team Sky Pro Cycling     0:23:24     
91     John Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team     0:23:42     
92     Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling Team     0:23:53     
93     Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling     0:24:03     
94     Kévin Reza (Fra) Team Europcar           
95     Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:24:07     
96     Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step     0:24:38     
97     Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano     0:24:41     
98     Anthony Delaplace (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:24:47     
99     Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling     0:25:10     
100     Tom Jelte Slagter (Ned) Team Garmin - Sharp - POC     0:25:11     
101     Bryan Coquard (Fra) Team Europcar     0:25:34     
102     Markel Irizar Arranburu (Spa) Trek Factory Racing           
103     Rafael Valls (Spa) Lampre - Merida     0:25:35     
104     Giovanni Visconti (Ita) Team Movistar - Canyon Bikes     0:25:38     
105     Marcel Sieberg (Ger) Lotto-Belisol     0:25:40     
106     Ruben Plaza Molina (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes     0:25:49     
107     Imanol Erviti Ollo (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes     0:25:55     
108     José Serpa (Col) Lampre - Merida     0:25:58     
109     Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis Solutions Credits     0:26:06     
110     Simon Yates (GBr) Orica Greenedge     0:26:15     
111     Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling     0:26:24     
112     Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team     0:26:40     
113     Yohann Gene (Fra) Team Europcar     0:26:53     
114     Roger Kluge (Ger) IAM Cycling     0:27:26     
115     Thomas Leezer (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team           
116     Adam Hansen (Aus) Lotto-Belisol     0:27:29     
117     Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling Team     0:27:49     
118     Benat Intxausti (Spa) Team Movistar - Canyon Bikes     0:28:12     
119     Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team     0:28:20     
120     Peter Stetina (USA) BMC Racing Team     0:28:35     
121     Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr     0:29:12     
122     Jan Barta (Cze) Team Netapp-Endura     0:29:15     
123     Lars Bak (Den) Lotto-Belisol     0:29:16     
124     Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr     0:29:20     
125     Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing     0:29:25     
126     John Degenkolb (Ger) Team Giant-Shimano     0:29:32     
127     Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:29:56     
128     Vladimir Isaichev (Rus) Team Katusha     0:29:58     
129     Stef Clement (Ned) Belkin Linksys Pro Cycling Team     0:30:05     
130     Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:30:11     
131     Zakkari Dempster (Aus) Team Netapp-Endura     0:30:41     
132     Simon Spilak (Slo) Team Katusha     0:30:58     
133     Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar     0:30:59     
134     Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin - Sharp - POC     0:31:10     
135     Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Credits     0:31:27     
136     Jack Bauer (NZl) Team Garmin - Sharp - POC     0:32:17     
137     Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Credits     0:32:18     
138     Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling     0:32:32     
139     Florian Vachon (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:32:34     
140     Svein Tuft (Can) Orica Greenedge     0:32:36     
141     Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp-Endura     0:32:41     
142     Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge     0:33:07     
143     Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo     0:33:53     
144     Christian Meier (Can) Orica Greenedge     0:33:54     
145     Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar     0:33:55     
146     Benjamin King (USA) Team Garmin - Sharp - POC     0:34:00     
147     Florian Guillou (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:34:03     
148     Rein Taaramäe (Est) Cofidis Solutions Credits     0:34:05     
149     Janier Alexis Acevedo Calle (Col) Team Garmin - Sharp - POC     0:34:18     
150     David Lopez Garcia (Spa) Team Sky Pro Cycling     0:34:45     
151     Luca Paolini (Ita) Team Katusha     0:34:49     
152     William Bonnet (Fra) FDJ.fr     0:34:55     
153     Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha     0:35:58     
154     Mickaël Delage (Fra) FDJ.fr     0:36:16     
155     Armindo Fonseca (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:36:46     
156     Vasili Kiryienka (Blr) Team Sky Pro Cycling     0:37:09     
157     Roy Curvers (Ned) Team Giant-Shimano     0:37:25     
158     Alex Howes (USA) Team Garmin - Sharp - POC     0:37:29     
159     Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano     0:37:34     
160     André Greipel (Ger) Lotto-Belisol           
161     Jean Marc Marino (Fra) Cannondale Pro Cycling Team     0:37:47     
162     Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida     0:38:18     
163     Dries Devenyns (Bel) Team Giant-Shimano     0:38:31     
164     Matthew Busche (USA) Trek Factory Racing     0:38:55     
165     Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo     0:39:04     
166     Michael Mørkøv (Den) Tinkoff-Saxo     0:39:18     
167     Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar     0:39:36     
168     Danny Pate (USA) Team Sky Pro Cycling     0:39:39     
169     Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis Solutions Credits     0:39:46     
170     Cedric Pineau (Fra) FDJ.fr     0:39:48     
171     Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:40:09     
172     Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing     0:40:19     
173     José Pimenta Costa Mendes (Por) Team Netapp-Endura     0:40:22     
174     Benoit Jarrier (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:40:26     
175     Joaquim Rodriguez (Spa) Team Katusha     0:41:18     
176     Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano     0:42:01     
177     Romain Feillu (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:42:11     
178     Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr           
179     Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma-Quick Step     0:43:45     
180     Arnaud Gerard (Fra) Bretagne - Seche Environnement     0:44:17     
181     Adrien Petit (Fra) Cofidis Solutions Credits     0:44:36     
182     Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:44:59     
183     Elia Viviani (Ita) Cannondale Pro Cycling Team     0:45:21     
184     Bart De Clercq (Bel) Lotto-Belisol     0:45:40     
185     Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team     0:46:52     
186     Jesus Alberto Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff-Saxo     0:47:30     
187     Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale - Focus Bikes     0:48:09     
188     David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team Netapp-Endura     0:49:07     
189     Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo     0:51:16     
190     Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky Pro Cycling     0:51:22     
191     Ted King (USA) Cannondale Pro Cycling Team     0:54:29     
192     Cheng Ji (Chn) Team Giant-Shimano     0:55:40     
193     Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Lampre - Merida     1:02:49

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment