test
amcığının orta deliğinden aldığı koca yarrağı hiç dert etmeden kucağında kendini zıplatmaya izin veren porno kralına yazıklar olsun ki bunca senelerdir yaptırmış olduğu seks makinalarına ihtiyaç meselesi haline getirmiş.Sanırım sizde bu siteye daha evvel giriş yapmış olmalısınız ki sikiş arayarak siteye giriyordunuz. Ben öyle düşünüyrum :) sizde bunu düşünüyor musunuz bilemem ama garip biraz sanki.. pornolar devi htsps.com için virüs bulaştırmayan tek site diyorlar. porno da kalitenin adresi diyorlar. Bende inandım yani.

Gelişen, büyüyen ve her geçen gün göz alıp verme trtafiğini yoğun bir şekilde arttıran illerin barşında istanbul gelmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu ilin büyük bölümünde hizmet sunmaktadır.

firma özellikle istanbul şehrinin en büyük semtlerinden biri  olan; Beylikdüzü evden eve nakliyat için kurumsal anlamda yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven ve huzur içerisinde istanbul nakliyat firmaları ile taşınmasını istiyorsanız bu kalite ile tanışmalısınız. İçiniz rahat olsun sorunsuz güvenlir ve kaliteli firma ellerinizin altında. Sizlere ticari çıkarlardan önce güveni sunmaktadır.

Bilindiği gibi ev taşımalarında önemli olan eşyayı hızlıca taşıyıp teslim etmek yerine sakin ve sabırlı olarak en iyi şekilde teslim edebilmektir. Bu doğrultudan kuruluşunu Pendik evden eve nakliyat olarak gündeme düşüren firma kurulduğu günden bu güne kadar sürekli kalite ve güven anlamında sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Peki neden bu firmayı tercih etmelisiniz? yazımızda da paylaşmış olduğumuz gibi araştırarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat istanbul
porno izle

Tour of Italy Results - Stage 9

News & Results

05/17/2004| 0 comments
by Thomas Valentinsen
Fred Rodriguez (Acqua & Sapone) takes the win ahead of Petacchi. Photo copyright Fotoreporter Sirotti.
Fred Rodriguez (Acqua & Sapone) takes the win ahead of Petacchi. Photo copyright Fotoreporter Sirotti.

Tour of Italy Results - Stage 9

Rodriguez beats Petacchi; Cunego leads overall.

May 17, 2004: Policoro - Carovigno (142 km):
1 Fred Rodriguez (USA) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo       04:04:38
2 Alessandro Petacchi (Ita) Fassa Bortolo                               
3 Angelo Furlan (Ita) Alessio-Bianchi                                   
4 Robbie McEwen (Aus) Lotto-Domo                                        
5 Jan Svorada (Cze) Lampre                                              
6 Andris Nauduzs (Lat) Domina Vacanze                                   
7 Marco Zanotti (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie                
8 Robert Forster (Ger) Gerolsteiner                                     
9 Simone Cadamuro (Ita) De Nardi                                        
10 Alexandre Usov (Blr) Phonak Hearing Systems                          
11 Maxim Rudenko (Ukr) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf                 
12 Aart Vierhouten (Ned) Lotto-Domo                                     
13 Nicola Loda (Ita) Tenax                                              
14 Magnus Backstedt (Swe) Alessio-Bianchi                               
15 Gilberto Simoni (Ita) Saeco                                          
16 Damiano Cunego (Ita) Saeco                                           
17 Stefano Garzelli (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie            
18 Giuliano Figueras (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                    
19 Franco Pellizotti (Ita) Alessio-Bianchi                              
20 Andrea Noe' (Ita) Alessio-Bianchi                                    
21 Gerhard Trampusch (Aut) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo                 
22 Andrej Hauptman (Slo) Lampre                                         
23 Eddy Mazzoleni (Ita) Saeco                                           
24 Tomas Vaitkus (Ltu) Landbouwkrediet-Colnago                          
25 Bo Hamburger (Den) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo                      
26 Marco Velo (Ita) Fassa Bortolo                                       
27 Crescenzo d'Amore (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo                 
28 Yaroslav Popovych (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago                      
29 Serguei Gontchar (Ukr) De Nardi                                      
30 Leonardo Bertagnolli (Ita) Saeco                                     
31 Radoslav Rogina (Cro) Tenax                                          
32 Daniel Schnider (Swi) Phonak Hearing Systems                         
33 Manuele Mori (Ita) Saunier Duval-Prodir                              
34 Tadej Valjavec (Slo) Phonak Hearing Systems                          
35 Mariano Piccoli (Ita) Lampre                                         
36 Wladimir Belli (Ita) Lampre                                          
37 Dario David Cioni (Ita) Fassa Bortolo                                
38 Philippe Gilbert (Bel) FDJeux.com                                    
39 David Derepas (Fra) FDJeux.com                                       
40 Cristian Moreni (Ita) Alessio-Bianchi                                
41 Juan Manuel Garate Cepa (Spa) Lampre                                 
42 David Canada Gracia (Spa) Saunier Duval-Prodir                       
43 Francisco Vila Errandonea (Spa) Lampre                               
44 Marlon Alirio Perez Arango (Col) Colombia-Selle Italia               
45 Christophe Brandt (Bel) Lotto-Domo                                   
46 Giuseppe Di Grande (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                     
47 Denys Kostuk (Ukr) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf                  
48 Igor Astarloa (Spa) Lampre                                           
49 Alejandro Albert Borrajo (Arg) Ceramiche Panaria-Margres             
50 Pavel Tonkov (Rus) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie                
51 Emanuele Sella (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                       
52 Daniele Righi (Ita) Lampre                                           
53 Sven Montgomery (Swi) Gerolsteiner                                   
54 Vladimir Miholjevic (Cro) Alessio-Bianchi                            
55 Bradley McGee (Aus) FDJeux.com                                       
56 Andrea Tonti (Ita) Saeco                                             
57 Paolo Lanfranchi (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                     
58 Ruben Lobato Elvira (Spa) Saunier Duval-Prodir                       
59 Gianluca Sironi (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie             
60 Luis Filipe Laverde Jimenez (Col) Formaggi Pinzolo Fiave'            
61 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo Fiave'                         
62 Oscar Mason (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie                 
63 Fortunato Baliani (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                    
64 Leonardo Giordani (Ita) De Nardi                                     
65 Daniele Pietropolli (Ita) Tenax                                      
66 Ruber Alverio Marin (Col) Colombia-Selle Italia                      
67 Ruggero Borghi (Ita) De Nardi                                        
68 Graziano Gasparre (Ita) De Nardi                                     
69 Steve Zampieri (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie              
70 Gorik Gardeyn (Bel) Lotto-Domo                                       
71 Alberto Loddo (Ita) Saunier Duval-Prodir                             
72 Gianni Faresin (Ita) Gerolsteiner                                    
73 Mauricio Al Ardila Cano (Col) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf       
74 Mauro Gerosa (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie                
75 Massimo Iannetti (Ita) Domina Vacanze                                
76 Massimo Codol (Ita) Fassa Bortolo                                    
77 Alessandro Vanotti (Ita) De Nardi                                    
78 Giuseppe Muraglia (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                      
79 Sylvester Szmyd (Pol) Saeco                                          
80 Niki Aebersold (Swi) Phonak Hearing Systems                          
81 Johan Verstrepen (Bel) Landbouwkrediet-Colnago                       
82 Nicolas Fritsch (Fra) FDJeux.com                                     
83 Fabian Wegmann (Ger) Gerolsteiner                                    
84 Christophe Detilloux (Bel) Lotto-Domo                                
85 Marzio Bruseghin (Ita) Fassa Bortolo                                 
86 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo                   
87 Rubens Bertogliati (Swi) Saunier Duval-Prodir                        
88 Alessandro Bertolini (Ita) Alessio-Bianchi                        0.30
89 Alessio Galletti (Ita) Domina Vacanze                                
90 Raffaele Illiano (Ita) Colombia-Selle Italia                         
91 Luciano Pagliarini (Bra) Lampre                                   0.34
92 Ivan Quaranta (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                       0.36
93 Simone Masciarelli (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie       0.39
94 Andrea Ferrigato (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo                  
95 Giovanni Lombardi (Ita) Domina Vacanze                               
96 Giancarlo Ginestri (Ita) Tenax                                    0.45
97 Matthew Wilson (Aus) FDJeux.com                                      
98 Scott Davis (Aus) Ceramiche Panaria-Margres                          
99 Volodymir Gustov (Ukr) Fassa Bortolo                                 
100 Dario Andriotto (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie            
101 Gorazd Stangelj (Slo) Saeco                                      0.50
102 Paolo Fornaciari (Ita) Saeco                                        
103 Fabio Sacchi (Ita) Fassa Bortolo                                    
104 Francis Mourey (Fra) FDJeux.com                                     
105 Michael Albasini (Swi) Phonak Hearing Systems                       
106 Brett Lancaster (Aus) Ceramiche Panaria-Margres                     
107 Jacky Durand (Fra) Landbouwkrediet-Colnago                          
108 Nick Gates (Aus) Lotto-Domo                                         
109 Matteo Tosatto (Ita) Fassa Bortolo                               0.58
110 Michele Gobbi (Ita) De Nardi                                        
111 Mario Manzoni (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                      1.06
112 Alberto Ongarato (Ita) Fassa Bortolo                             1.09
113 Geert Verheyen (Bel) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf     1.23
114 Oscar Pozzi (Ita) Tenax                                             
115 Gabriele Colombo (Ita) Domina Vacanze                               
116 Gabriele Bosisio (Ita) Tenax                                        
117 Alessandro Spezialetti (Ita) Saeco                               1.33
118 Gert Steegmans (Bel) Lotto-Domo                                  3.45
119 Marco Serpellini (Ita) Gerolsteiner                              4.19
120 Florent Brard (Fra) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf                
121 Leonardo Scarselli (Ita) Colombia-Selle Italia                      
122 Marcel Strauss (Swi) Gerolsteiner                                   
123 Corrado Serina (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                     5.54
124 Philippe Schnyder (Swi) Colombia-Selle Italia                       
125 Martin Derganc (Slo) Domina Vacanze                                 
126 Thomas Ziegler (Ger) Gerolsteiner                                   
127 Ief Verbrugghe (Bel) Lotto-Domo                                     
128 Luca Mazzanti (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                       
129 Charly Wegelius (GBr) De Nardi                                      
130 Igor Pugaci (Mda) De Nardi                                          
131 Marco Fertonani (Ita) Phonak Hearing Systems                        
132 Domenico Gualdi (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                    6.56
133 Mario Scirea (Ita) Domina Vacanze                                   
134 Trent Wilson (Aus) Colombia-Selle Italia                            
135 Russell Van Hout (Aus) Colombia-Selle Italia                        
136 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJeux.com                                  
137 Nicolas Vogondy (Fra) FDJeux.com                                    
138 Sergey Avdyeyev (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago                       
139 Volodymyr Bileka (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago                      
140 Piotr Wadecki (Pol) Lotto-Domo                                      
141 Marcus Ljungqvist (Swe) Alessio-Bianchi                             
142 Olaf Pollack (Ger) Gerolsteiner                                     
143 Freddy Bichot (Fra) FDJeux.com                                      
144 Nico Siymens (Bel) Landbouwkrediet-Colnago                          
145 Ellis Rastelli (Ita) Alessio-Bianchi                                
146 Jan Van Velzen (Ned) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf               
147 Zoran Klemencic (Slo) Tenax                                         
148 Dean Podgornik (Slo) Tenax                                          
149 Rinaldo Nocentini (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo                
150 Kyrylo Pospyeyev (Ukr) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo                 
151 Uros Murn (Slo) Phonak Hearing Systems                              
152 Oliver Zaugg (Swi) Saunier Duval-Prodir                             
153 Alexandre Moos (Swi) Phonak Hearing Systems                         
154 Renzo Mazzoleni (Ita) Tenax                                         
155 Volodimyr Duma (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago                        
156 Julio A. Perez Cuapio (Mex) Ceramiche Panaria-Margres               
157 Massimo Strazzer (Ita) Saunier Duval-Prodir                      9.29
158 Juan Gomis Lopez (Spa) Saunier Duval-Prodir                         
DNF Fredy Gonzalez Martinez (Col) Colombia-Selle Italia

Overall rankings after stage 9:
1 Damiano Cunego (Ita) Saeco       41:59:15
2 Gilberto Simoni (Ita) Saeco                                        0.10
3 Franco Pellizotti (Ita) Alessio-Bianchi                            0.28
4 Yaroslav Popovych (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago                    0.31
5 Giuliano Figueras (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                  0.52
6 Serguei Gontchar (Ukr) De Nardi                                    1.08
7 Dario David Cioni (Ita) Fassa Bortolo                              1.10
8 Stefano Garzelli (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie          1.15
9 Andrea Noe' (Ita) Alessio-Bianchi                                  1.17
10 Eddy Mazzoleni (Ita) Saeco                                        1.29
11 Wladimir Belli (Ita) Lampre                                       1.43
12 Sven Montgomery (Swi) Gerolsteiner                                1.47
13 Bradley McGee (Aus) FDJeux.com                                    1.49
14 Tadej Valjavec (Slo) Phonak Hearing Systems                       2.18
15 Cristian Moreni (Ita) Alessio-Bianchi                             2.23
16 Emanuele Sella (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                    2.25
17 Gerhard Trampusch (Aut) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo     2.42
18 Christophe Brandt (Bel) Lotto-Domo                                3.02
19 David Canada Gracia (Spa) Saunier Duval-Prodir                    3.06
20 Juan Manuel Garate Cepa (Spa) Lampre                              3.08
21 Ruben Lobato Elvira (Spa) Saunier Duval-Prodir                    3.16
22 Francisco Vila Errandonea (Spa) Lampre                            3.38
23 Pavel Tonkov (Rus) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie             3.54
24 Leonardo Bertagnolli (Ita) Saeco                                  4.04
25 Vladimir Miholjevic (Cro) Alessio-Bianchi                         4.18
26 Ruggero Borghi (Ita) De Nardi                                     4.19
27 Andrea Tonti (Ita) Saeco                                          4.56
28 Marlon Alirio Perez Arango (Col) Colombia-Selle Italia            5.06
29 Giuseppe Di Grande (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                  5.15
30 Philippe Gilbert (Bel) FDJeux.com                                 5.20
31 Luis Filipe Laverde Jimenez (Col) Formaggi Pinzolo Fiave'         6.12
32 Mauricio Al Ardila Cano (Col) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf   6.27
33 Fabian Wegmann (Ger) Gerolsteiner                                 6.43
34 Massimo Iannetti (Ita) Domina Vacanze                             7.05
35 Nicolas Fritsch (Fra) FDJeux.com                                  8.09
36 Bo Hamburger (Den) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo                 8.11
37 Paolo Lanfranchi (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                  8.52
38 Steve Zampieri (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie           8.59
39 Denys Kostuk (Ukr) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf               9.22
40 Giuseppe Muraglia (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                   9.29
41 Geert Verheyen (Bel) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf          11.21
42 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo             11.49
43 Oscar Mason (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie             12.02
44 Igor Astarloa (Spa) Lampre                                       12.14
45 Gianni Faresin (Ita) Gerolsteiner                                12.35
46 Daniel Schnider (Swi) Phonak Hearing Systems                     13.40
47 Kyrylo Pospyeyev (Ukr) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo         13.42
48 Rinaldo Nocentini (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo          13.44
49 Graziano Gasparre (Ita) De Nardi                                 14.31
50 Alessandro Vanotti (Ita) De Nardi                                15.32
51 Alexandre Moos (Swi) Phonak Hearing Systems                      16.48
52 Sylvester Szmyd (Pol) Saeco                                      17.11
53 Juan Gomis Lopez (Spa) Saunier Duval-Prodir                      18.18
54 Raffaele Illiano (Ita) Colombia-Selle Italia                     19.15
55 Marco Fertonani (Ita) Phonak Hearing Systems                     19.33
56 Leonardo Giordani (Ita) De Nardi                                 19.39
57 Luca Mazzanti (Ita) Ceramiche Panaria-Margres                    19.50
58 Alejandro Albert Borrajo (Arg) Ceramiche Panaria-Margres    20.31
59 Massimo Codol (Ita) Fassa Bortolo                                21.56
60 Marzio Bruseghin (Ita) Fassa Bortolo                             23.39
61 Simone Masciarelli (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie      24.32
62 Volodymyr Bileka (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago                24.42
63 Nicola Loda (Ita) Tenax                                          24.48
64 Fortunato Baliani (Ita) Ceramiche Panaria-Margres               24.49
65 Charly Wegelius (GBr) De Nardi                                   24.54
66 Leonardo Scarselli (Ita) Colombia-Selle Italia                   26.47
67 Radoslav Rogina (Cro) Tenax                                      27.12
68 Manuele Mori (Ita) Saunier Duval-Prodir                          27.35
69 Thomas Ziegler (Ger) Gerolsteiner                                27.58
70 Mariano Piccoli (Ita) Lampre                                     28.09
71 Sergey Avdyeyev (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago              28.12
72 Igor Pugaci (Mda) De Nardi                                       30.16
73 Ellis Rastelli (Ita) Alessio-Bianchi                             31.22
74 Piotr Wadecki (Pol) Lotto-Domo                                   31.37
75 Niki Aebersold (Swi) Phonak Hearing Systems                      31.47
76 Mauro Gerosa (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie            31.59
77 Rubens Bertogliati (Swi) Saunier Duval-Prodir                    32.52
78 Crescenzo d'Amore (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo    33.13
79 Alessandro Petacchi (Ita) Fassa Bortolo                          33.27
80 Alessandro Spezialetti (Ita) Saeco                               33.54
81 Julio A. Perez Cuapio (Mex) Ceramiche Panaria-Margres        34.06
82 Robbie McEwen (Aus) Lotto-Domo                                   35.07
83 Alexandre Usov (Blr) Phonak Hearing Systems                      35.18
84 Marco Velo (Ita) Fassa Bortolo                                   35.22
85 Fred Rodriguez (USA) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo         35.27
86 Volodymir Gustov (Ukr) Fassa Bortolo                             35.42
87 Daniele Pietropolli (Ita) Tenax                                  35.57
88 Gorazd Stangelj (Slo) Saeco                                      37.10
89 Tomas Vaitkus (Ltu) Landbouwkrediet-Colnago                    37.16
90 Uros Murn (Slo) Phonak Hearing Systems                           37.21
91 Marcus Ljungqvist (Swe) Alessio-Bianchi                          38.10
92 Fabio Sacchi (Ita) Fassa Bortolo                                 38.24
93 Scott Davis (Aus) Ceramiche Panaria-Margres                      38.25
94 Matteo Tosatto (Ita) Fassa Bortolo                               38.39
95 Volodimyr Duma (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago                 38.40
96 Andrej Hauptman (Slo) Lampre                                     39.25
97 Gianluca Sironi (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie         39.46
98 Andrea Ferrigato (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo      40.13
99 Nico Siymens (Bel) Landbouwkrediet-Colnago                       40.22
100 Dario Andriotto (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie        41.18
101 Alessandro Bertolini (Ita) Alessio-Bianchi                      41.27
102 Alberto Ongarato (Ita) Fassa Bortolo                            41.30
103 Marco Zanotti (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie          41.58
104 David Derepas (Fra) FDJeux.com                                  42.18
105 Simone Cadamuro (Ita) De Nardi                                  42.42
106 Aart Vierhouten (Ned) Lotto-Domo                                42.48
107 Oliver Zaugg (Swi) Saunier Duval-Prodir                         43.49
108 Marco Serpellini (Ita) Gerolsteiner                             44.00
109 Paolo Fornaciari (Ita) Saeco                                    45.00
110 Florent Brard (Fra) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf        45.28
111 Andris Nauduzs (Lat) Domina Vacanze                             45.37
112 Ruber Alverio Marin (Col) Colombia-Selle Italia                 46.42
113 Johan Verstrepen (Bel) Landbouwkrediet-Colnago             47.11
114 Nicolas Vogondy (Fra) FDJeux.com                                47.34
115 Olaf Pollack (Ger) Gerolsteiner                                 47.54
116 Michele Gobbi (Ita) De Nardi                                    48.00
117 Massimo Strazzer (Ita) Saunier Duval-Prodir                     48.16
118 Angelo Furlan (Ita) Alessio-Bianchi                             52.00
119 Robert Forster (Ger) Gerolsteiner                               52.09
120 Michael Albasini (Swi) Phonak Hearing Systems                       
121 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo Fiave'                    52.30
122 Brett Lancaster (Aus) Ceramiche Panaria-Margres            52.33
123 Marcel Strauss (Swi) Gerolsteiner                               52.50
124 Christophe Detilloux (Bel) Lotto-Domo                           53.10
125 Ief Verbrugghe (Bel) Lotto-Domo                                 53.12
126 Gorik Gardeyn (Bel) Lotto-Domo                                  54.03
127 Nick Gates (Aus) Lotto-Domo                                     54.05
128 Daniele Righi (Ita) Lampre                                      54.42
129 Oscar Pozzi (Ita) Tenax                                         55.21
130 Magnus Backstedt (Swe) Alessio-Bianchi                       55.25
131 Alessio Galletti (Ita) Domina Vacanze                           55.35
132 Jan Svorada (Cze) Lampre                                        56.40
133 Gabriele Colombo (Ita) Domina Vacanze                       57.49
134 Philippe Schnyder (Swi) Colombia-Selle Italia                59.34
135 Giovanni Lombardi (Ita) Domina Vacanze                   1.00.28
136 Luciano Pagliarini (Bra) Lampre                               1.01.09
137 Francis Mourey (Fra) FDJeux.com                               1.01.15
138 Mario Scirea (Ita) Domina Vacanze                             1.01.28
139 Martin Derganc (Slo) Domina Vacanze                                 
140 Renzo Mazzoleni (Ita) Tenax                                   1.02.11
141 Jan Van Velzen (Ned) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf  1.04.11
142 Giancarlo Ginestri (Ita) Tenax                                1.04.48
143 Matthew Wilson (Aus) FDJeux.com                               1.05.53
144 Gert Steegmans (Bel) Lotto-Domo                               1.06.20
145 Maxim Rudenko (Ukr) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf  1.07.49
146 Mario Manzoni (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                   1.08.45
147 Zoran Klemencic (Slo) Tenax                                   1.10.15
148 Gabriele Bosisio (Ita) Tenax                                  1.11.35
149 Ivan Quaranta (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                   1.13.19
150 Trent Wilson (Aus) Colombia-Selle Italia                      1.15.04
151 Alberto Loddo (Ita) Saunier Duval-Prodir                      1.15.14
152 Domenico Gualdi (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                1.21.02
153 Russell Van Hout (Aus) Colombia-Selle Italia                  1.21.17
154 Jacky Durand (Fra) Landbouwkrediet-Colnago               1.22.29
155 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJeux.com                            1.25.57
156 Corrado Serina (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave'                  1.29.45
157 Dean Podgornik (Slo) Tenax                                    1.32.23
158 Freddy Bichot (Fra) FDJeux.com                                1.39.51

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment