test
amcığının orta deliğinden aldığı koca yarrağı hiç dert etmeden kucağında kendini zıplatmaya izin veren porno kralına yazıklar olsun ki bunca senelerdir yaptırmış olduğu seks makinalarına ihtiyaç meselesi haline getirmiş.Sanırım sizde bu siteye daha evvel giriş yapmış olmalısınız ki sikiş arayarak siteye giriyordunuz. Ben öyle düşünüyrum :) sizde bunu düşünüyor musunuz bilemem ama garip biraz sanki.. pornolar devi htsps.com için virüs bulaştırmayan tek site diyorlar. porno da kalitenin adresi diyorlar. Bende inandım yani.

Gelişen, büyüyen ve her geçen gün göz alıp verme trtafiğini yoğun bir şekilde arttıran illerin barşında istanbul gelmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu ilin büyük bölümünde hizmet sunmaktadır.

firma özellikle istanbul şehrinin en büyük semtlerinden biri  olan; Beylikdüzü evden eve nakliyat için kurumsal anlamda yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven ve huzur içerisinde istanbul nakliyat firmaları ile taşınmasını istiyorsanız bu kalite ile tanışmalısınız. İçiniz rahat olsun sorunsuz güvenlir ve kaliteli firma ellerinizin altında. Sizlere ticari çıkarlardan önce güveni sunmaktadır.

Bilindiği gibi ev taşımalarında önemli olan eşyayı hızlıca taşıyıp teslim etmek yerine sakin ve sabırlı olarak en iyi şekilde teslim edebilmektir. Bu doğrultudan kuruluşunu Pendik evden eve nakliyat olarak gündeme düşüren firma kurulduğu günden bu güne kadar sürekli kalite ve güven anlamında sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Peki neden bu firmayı tercih etmelisiniz? yazımızda da paylaşmış olduğumuz gibi araştırarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat istanbul
porno izle

Paris - Nice Results: Stage 4

News & Results

03/13/2003| 0 comments
by Thomas Valentinsen

Paris - Nice Results: Stage 4

March 13, 2003: Source Perrier (Verg?ze), ITT, 16.5 km:
1 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo                       00:19:07 (51.78 km/h)
2 Jorg Jaksche (Ger) ONCE-Eroski                                0.08
3 Tyler Hamilton (USA) Team CSC           &

March 13, 2003: Source Perrier (Verg?ze), ITT, 16.5 km:
1 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo                       00:19:07 (51.78 km/h)
2 Jorg Jaksche (Ger) ONCE-Eroski                                0.08
3 Tyler Hamilton (USA) Team CSC                                 0.13
4 Franck Vandenbroucke (Bel) Quick Step-Davitamon               0.14
5 Mikel Zarrabeitia (Spa) ONCE-Eroski                           0.18
6 Claus Michael Moller (Den) Milaneza-MSS                       0.20
7 Sylvain Chavanel (Fra) Brioches La Boulangere                 0.22
8 Alexandre Vinokourov (Kaz) Team Telekom                       0.24
9 J?rgen Bo Petersen (Den) Team fakta                           0.28
10 Didier Rous (Fra) Brioches La Boulangere                     0.31
11 Volodomir Gustov (Ukr) Fassa Bortolo                         0.38
12 Marcos Serrano (Spa) ONCE-Eroski                             0.40
13 Mikel Pradera (Spa) ONCE-Eroski                              0.42
14 Koldo Gil Perez (Spa) ONCE-Eroski                            0.45
15 Torsten Schmidt (Ger) Gerolsteiner
16 Torsten Hiekmann (Ger) Team Telekom                          0.46
17 Jens Voigt (Ger) Credit Agricole
18 Bradley Wiggins (GBr) FDJeux.com                             0.47
19 David Canada (Spa) Quick Step-Davitamon
20 Oscar Pereiro Sio (Spa) Phonak Hearing Systems               0.48
21 Yuriy Krivtsov (Ukr) Jean Delatour
22 David Bernabeu (Spa) Milaneza-MSS                            0.49
23 Fabian Cancellara (Swi) Fassa Bortolo                        0.57
24 Davide Rebellin (Ita) Gerolsteiner                           0.59
25 David Arroyo (Spa) ONCE-Eroski
26 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team fakta                           1.01
27 Eddy Seigneur (Fra) Jean Delatour
28 Kurt Van De Wouwer (Bel) Quick Step-Davitamon                1.02
29 Bobby Julich (USA) Team Telekom
30 Stuart O'Grady (Aus) Credit Agricole                         1.04
31 Sandy Casar (Fra) FDJeux.com                                 1.05
32 Marco Velo (Ita) Fassa Bortolo
33 Kim Kirchen (Lux) Fassa Bortolo                              1.06
34 Benoit Salmon (Fra) Phonak Hearing Systems                   1.08
35 Benoit Joachim (Lux) US Postal presented by Berry Floor
36 Emmanuel Magnien (Fra) Brioches La Boulangere                1.09
37 Jos Alberto Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi
38 Sebastian Lang (Ger) Gerolsteiner
39 David Latasa (Spa) Kelme-Costa Blanca                        1.10
40 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel-Euskadi                       1.11
41 Laurent Lefevre (Fra) Jean Delatour
42 Oscar Camenzind (Swi) Phonak Hearing Systems                 1.14
43 Lennie Kristensen (Den) Team CSC                             1.15
44 Anthony Morin (Fra) Credit Agricole
45 C?dric Fragniere (Swi) Credit Agricole
46 Pavel Padrnos (Cze) US Postal presented by Berry Floor       1.16
47 Mikel Astarloza (Spa) Ag2R Prevoyance                        1.17
48 Fabian Jeker (Swi) Milaneza-MSS
49 Danilo Hondo (Ger) Team Telekom
50 Gilberto Simoni (Ita) Saeco-Longoni Sport                    1.19
51 Inigo Chaurreau (Spa) Ag2R Prevoyance
52 Wilfried Cretskens (Bel) Quick Step-Davitamon
53 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis Credit Par Telephone          1.20
54 Ruben Diaz De Cerio (Spa) Euskaltel-Euskadi                  1.21
55 Alessandro Petacchi (Ita) Fassa Bortolo                      1.22
56 Koos Moerenhout (Ned) Lotto-Domo
57 Joaquim Rodriguez (Spa) ONCE-Eroski                          1.24
58 Nico Mattan (Bel) Cofidis Credit Par Telephone               1.25
59 Unai Etxebarria (Ven) Euskaltel-Euskadi                      1.27
60 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance
61 Isaac Galvez (Spa) Kelme-Costa Blanca
62 Ivan Parra (Col) Kelme-Costa Blanca                          1.30
63 S?bastien Joly (Fra) Jean Delatour                           1.32
64 Benoit Poilvet (Fra) Credit Agricole                         1.34
65 Nicolas Portal (Fra) Ag2R Prevoyance
66 David Moncoutie (Fra) Cofidis Credit Par Telephone
67 Leon Van Bon (Ned) Lotto-Domo                                1.36
68 Philippe Gaumont (Fra) Cofidis Credit Par Telephone
69 Frank Schleck (Lux) Team CSC
70 Alexandre Usov (Blr) Phonak Hearing Systems
71 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R Prevoyance                         1.37
72 Santiago Perez (Spa) Phonak Hearing Systems                  1.38
73 Andy Flickinger (Fra) Ag2R Prevoyance
74 Axel Merckx (Bel) Lotto-Domo                                 1.39
74 J?r?me Pineau (Fra) Brioches La Boulangere
76 Christophe Oriol (Fra) Ag2R Prevoyance                       1.41
77 Max Van Heeswijk (Ned) US Postal presented by Berry Floor
78 Franck Bouyer (Fra) Brioches La Boulangere                   1.43
79 Frank H?j (Den) Team fakta                                   1.45
80 C?dric Vasseur (Fra) Cofidis Credit Par Telephone
81 Udo B?lts (Ger) Gerolsteiner
82 Patrice Halgand (Fra) Jean Delatour
83 Stephane Goubert (Fra) Jean Delatour
84 Fabrice Gougot (Fra) Phonak Hearing Systems
85 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole                           1.48
86 Alexandre Botcharov (Rus) Ag2R Prevoyance
87 Angel Castresana (Spa) ONCE-Eroski                           1.49
88 Lars Bak (Den) Team fakta
89 Rui Miguel Sousa Barbosa (Por) Milaneza-MSS                  1.51
90 Walter Beneteau (Fra) Brioches La Boulangere
91 Jean-Cyril Robin (Fra) FDJeux.com                            1.54
92 Christophe Mengin (Fra) FDJeux.com                           1.55
93 Marius Sabaliauskas (Ltu) Saeco-Longoni Sport
94 Pedro Cardoso (Por) Milaneza-MSS                             1.56
95 Matthias Kessler (Ger) Team Telekom                          1.57
96 Thomas Eriksen (Den) Team CSC
97 Jorg Ludewig (Ger) Saeco-Longoni Sport                       2.02
98 Richard Virenque (Fra) Quick Step-Davitamon                  2.03
99 Paulo Barroso (Por) Milaneza-MSS                             2.04
100 Christopher Jenner (NZl) Credit Agricole                    2.06
101 Mickael Pichon (Fra) FDJeux.com
102 Alberto Lopez De Munain (Spa) Euskaltel-Euskadi             2.07
103 Carlos Sastre (Spa) Team CSC
104 Fr?d?ric Bessy (Fra) Cofidis Credit Par Telephone           2.08
105 Thomas Voeckler (Fra) Brioches La Boulangere
106 Christophe Brandt (Bel) Lotto-Domo                          2.09
107 Baden Cooke (Aus) FDJeux.com                                2.10
108 Nicolas Jalabert (Fra) Team CSC                             2.11
109 Mirko Celestino (Ita) Saeco-Longoni Sport                   2.13
110 Alessio Galletti (Ita) Saeco-Longoni Sport                  2.15
111 Josu Silloniz (Spa) Euskaltel-Euskadi
112 Nicolas Vogondy (Fra) FDJeux.com                            2.16
113 Volker Ordowski (Ger) Gerolsteiner                          2.18
114 Tristan Hoffman (Ned) Team CSC                              2.19
115 Tom Boonen (Bel) Quick Step-Davitamon
116 Ren? J?rgensen (Den) Team fakta                             2.20
117 Julian Winn (GBr) Team fakta                                2.23
118 Gorka Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi                      2.24
119 Jordi Riera (Spa) Kelme-Costa Blanca
120 Igor Astarloa (Spa) Saeco-Longoni Sport                     2.25
121 Alexis Rodriguez (Spa) Kelme-Costa Blanca
122 Ronny Scholz (Ger) Gerolsteiner                             2.26
123 Nicola Loda (Ita) Fassa Bortolo                             2.27
124 Franck Renier (Fra) Brioches La Boulangere                  2.28
125 Ludovic Martin (Fra) Jean Delatour
126 Werner Riebenbauer (Aut) Team fakta                         2.31
127 Guido Trenti (USA) Fassa Bortolo
128 Andrey Kashechkin (Kaz) Quick Step-Davitamon                2.32
129 Giosu? Bonomi (Ita) Saeco-Longoni Sport                     2.34
130 Lizuarte Martins (Por) Milaneza-MSS
131 Aur?lien Clerc (Swi) Quick Step-Davitamon                   2.38
132 Alexandre Moos (Swi) Phonak Hearing Systems
133 M?d?ric Clain (Fra) Cofidis Credit Par Telephone
134 Matthew Wilson (Aus) FDJeux.com                             2.39
135 Stefan Van Dijk (Ned) Lotto-Domo
136 Rene Haselbacher (Aut) Gerolsteiner                         2.42
137 Aart Vierhouten (Ned) Lotto-Domo                            2.45
138 Steffen Weigold (Ger) Gerolsteiner                          2.46
139 Damon Kluck (USA) US Postal presented by Berry Floor        2.47
140 Miguel Martinez (Fra) Phonak Hearing Systems                2.51
141 Antonio Cruz (USA) US Postal presented by Berry Floor       2.55
142 Gorka Gerrikagoitia (Spa) Euskaltel-Euskadi                 2.59
143 Guennadi Mikhailov (Rus) US Postal presented by Berry Fl    3.03
144 Rui Lavarhinas (Por) Milaneza-MSS                           3.05
145 Manuel Calvente (Spa) Team CSC                              3.14
146 Michael Skelde (Den) Team fakta                             3.16
147 Matthew White (Aus) US Postal presented by Berry Floor      3.46
148 Mario Aerts (Bel) Team Telekom                              3.50
149 Constantino Zaballa (Spa) Kelme-Costa Blanca                3.58
150 Robbie McEwen (Aus) Lotto-Domo                              3.59

Overall rankings:
1 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo                           10.39.45
2 Alexandre Vinokourov (Kaz) Team Telekom                       0.14
3 Mikel Zarrabeitia (Spa) ONCE-Eroski                           0.27
4 Jorg Jaksche (Ger) ONCE-Eroski                                0.32
5 Davide Rebellin (Ita) Gerolsteiner                            0.46
6 Volodomir Gustov (Ukr) Fassa Bortolo                          0.51
7 Claus Michael Moller (Den) Milaneza-MSS                       1.13
8 Didier Rous (Fra) Brioches La Boulangere                      1.27
9 Sylvain Chavanel (Fra) Brioches La Boulangere                 1.31
10 David Bernabeu (Spa) Milaneza-MSS                            1.41
11 David Latasa (Spa) Kelme-Costa Blanca                        1.43
12 J?rgen Bo Petersen (Den) Team fakta                          1.44
13 Oscar Pereiro Sio (Spa) Phonak Hearing Systems               1.46
14 Marcos Serrano (Spa) ONCE-Eroski
15 Koldo Gil Perez (Spa) ONCE-Eroski                            1.52
16 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team fakta                           1.54
17 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel-Euskadi                       1.55
18 Joaquim Rodriguez (Spa) ONCE-Eroski                          1.56
19 Kim Kirchen (Lux) Fassa Bortolo                              1.57
20 Alexandre Botcharov (Rus) Ag2R Prevoyance
21 Kurt Van De Wouwer (Bel) Quick Step-Davitamon                2.05
22 Franck Vandenbroucke (Bel) Quick Step-Davitamon              2.14
23 C?dric Fragniere (Swi) Credit Agricole                       2.17
24 Axel Merckx (Bel) Lotto-Domo                                 2.20
25 Gilberto Simoni (Ita) Saeco-Longoni Sport                    2.21
26 Ivan Parra (Col) Kelme-Costa Blanca                          2.30
27 Jean-Cyril Robin (Fra) FDJeux.com                            2.56
28 Emmanuel Magnien (Fra) Brioches La Boulangere                3.04
29 Laurent Lefevre (Fra) Jean Delatour                          3.10
30 Oscar Camenzind (Swi) Phonak Hearing Systems                 3.15
31 Marco Velo (Ita) Fassa Bortolo                               3.16
32 Benoit Salmon (Fra) Phonak Hearing Systems                   3.17
33 J?r?me Pineau (Fra) Brioches La Boulangere                   3.43
34 Max Van Heeswijk (Ned) US Postal presented by Berry Floor
35 S?bastien Joly (Fra) Jean Delatour                           3.44
36 Ruben Diaz De Cerio (Spa) Euskaltel-Euskadi                  3.45
37 Santiago Perez (Spa) Phonak Hearing Systems                  3.57
38 Rui Miguel Sousa Barbosa (Por) Milaneza-MSS                  4.03
39 Pedro Cardoso (Por) Milaneza-MSS                             4.07
40 Stephane Goubert (Fra) Jean Delatour
41 Stuart O'Grady (Aus) Credit Agricole                         4.10
42 Richard Virenque (Fra) Quick Step-Davitamon                  4.22
43 Igor Astarloa (Spa) Saeco-Longoni Sport                      4.23
44 Mirko Celestino (Ita) Saeco-Longoni Sport                    4.25
45 Nico Mattan (Bel) Cofidis Credit Par Telephone               4.32
46 Ren? J?rgensen (Den) Team fakta                              4.37
47 Fabian Jeker (Swi) Milaneza-MSS                              4.50
48 Walter Beneteau (Fra) Brioches La Boulangere                 5.17
49 Sandy Casar (Fra) FDJeux.com                                 5.26
50 Udo B?lts (Ger) Gerolsteiner                                 5.27
51 Carlos Sastre (Spa) Team CSC                                 5.35
52 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance                       5.39
53 Matthias Kessler (Ger) Team Telekom                          5.43
54 Fr?d?ric Bessy (Fra) Cofidis Credit Par Telephone            5.48
55 Gorka Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi                       6.00
56 Franck Renier (Fra) Brioches La Boulangere                   6.01
57 Mikel Astarloza (Spa) Ag2R Prevoyance                        6.16
58 Unai Etxebarria (Ven) Euskaltel-Euskadi                      6.22
59 Andrey Kashechkin (Kaz) Quick Step-Davitamon                 6.40
60 Christophe Brandt (Bel) Lotto-Domo                           6.47
61 Tyler Hamilton (USA) Team CSC                                6.59
62 Jordi Riera (Spa) Kelme-Costa Blanca                         7.07
63 Fabian Cancellara (Swi) Fassa Bortolo                        7.46
64 Pavel Padrnos (Cze) US Postal presented by Berry Floor       8.18
65 Jens Voigt (Ger) Credit Agricole                             8.21
66 David Arroyo (Spa) ONCE-Eroski                               8.23
67 Bobby Julich (USA) Team Telekom                              8.44
68 Fabrice Gougot (Fra) Phonak Hearing Systems                  8.52
69 Benoit Joachim (Lux) US Postal presented by Berry Floor      9.02
70 Christophe Oriol (Fra) Ag2R Prevoyance                       9.24
71 Franck Bouyer (Fra) Brioches La Boulangere                   9.28
72 Frank Schleck (Lux) Team CSC                                 9.34
73 Alexis Rodriguez (Spa) Kelme-Costa Blanca                    9.36
74 M?d?ric Clain (Fra) Cofidis Credit Par Telephone             9.49
75 Thomas Voeckler (Fra) Brioches La Boulangere                10.05
76 Tom Boonen (Bel) Quick Step-Davitamon                       10.07
77 Matthew Wilson (Aus) FDJeux.com                             10.44
78 Torsten Hiekmann (Ger) Team Telekom                         11.41
79 Jos Alberto Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi                12.14
80 Lennie Kristensen (Den) Team CSC                            12.29
81 Inigo Chaurreau (Spa) Ag2R Prevoyance                       12.31
82 Josu Silloniz (Spa) Euskaltel-Euskadi                       13.31
83 Constantino Zaballa (Spa) Kelme-Costa Blanca                14.55
84 Mikel Pradera (Spa) ONCE-Eroski                             14.56
85 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis Credit Par Telephone         15.05
86 David Moncoutie (Fra) Cofidis Credit Par Telephone          15.06
87 David Canada (Spa) Quick Step-Davitamon                     15.09
88 Koos Moerenhout (Ned) Lotto-Domo                            15.18
89 Alessandro Petacchi (Ita) Fassa Bortolo                     15.24
90 Torsten Schmidt (Ger) Gerolsteiner                          15.25
91 Marius Sabaliauskas (Ltu) Saeco-Longoni Sport               15.35
92 Philippe Gaumont (Fra) Cofidis Credit Par Telephone         15.49
93 Anthony Morin (Fra) Credit Agricole                         15.53
94 Alexandre Usov (Blr) Phonak Hearing Systems                 16.00
95 Wilfried Cretskens (Bel) Quick Step-Davitamon               16.03
96 Patrice Halgand (Fra) Jean Delatour                         16.04
97 C?dric Vasseur (Fra) Cofidis Credit Par Telephone           16.08
98 Angel Castresana (Spa) ONCE-Eroski                          16.09
99 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R Prevoyance                        16.10
100 Benoit Poilvet (Fra) Credit Agricole                       16.12
101 Leon Van Bon (Ned) Lotto-Domo                              16.14
102 Frank H?j (Den) Team fakta                                 16.16
103 Andy Flickinger (Fra) Ag2R Prevoyance                      16.24
104 Christophe Mengin (Fra) FDJeux.com                         16.28
105 Nicolas Jalabert (Fra) Team CSC                            16.33
106 Nicola Loda (Ita) Fassa Bortolo                            16.38
107 Christopher Jenner (NZl) Credit Agricole                   16.42
108 Paulo Barroso (Por) Milaneza-MSS
109 Jorg Ludewig (Ger) Saeco-Longoni Sport
110 Lars Bak (Den) Team fakta                                  16.44
111 Volker Ordowski (Ger) Gerolsteiner                         16.49
112 Alberto Lopez De Munain (Spa) Euskaltel-Euskadi            16.50
113 Danilo Hondo (Ger) Team Telekom
114 Isaac Galvez (Spa) Kelme-Costa Blanca
115 Tristan Hoffman (Ned) Team CSC                             16.51
116 Ronny Scholz (Ger) Gerolsteiner                            16.56
117 Guido Trenti (USA) Fassa Bortolo                           17.00
118 Werner Riebenbauer (Aut) Team fakta
119 Ludovic Martin (Fra) Jean Delatour                         17.02
120 Alexandre Moos (Swi) Phonak Hearing Systems                17.03
121 Stefan Van Dijk (Ned) Lotto-Domo                           17.14
122 Aur?lien Clerc (Swi) Quick Step-Davitamon                  17.19
123 Aart Vierhouten (Ned) Lotto-Domo                           17.20
124 Miguel Martinez (Fra) Phonak Hearing Systems               17.25
125 Antonio Cruz (USA) US Postal presented by Berry Floor      17.31
126 Rui Lavarhinas (Por) Milaneza-MSS                          17.40
127 Gorka Gerrikagoitia (Spa) Euskaltel-Euskadi                17.45
128 Rene Haselbacher (Aut) Gerolsteiner                        17.51
129 Michael Skelde (Den) Team fakta                            18.00
130 Yuriy Krivtsov (Ukr) Jean Delatour                         18.19
131 Eddy Seigneur (Fra) Jean Delatour                          18.23
132 Robbie McEwen (Aus) Lotto-Domo                             18.38
133 Nicolas Vogondy (Fra) FDJeux.com                           18.57
134 Bradley Wiggins (GBr) FDJeux.com                           20.25
135 Sebastian Lang (Ger) Gerolsteiner                          20.35
136 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole                         21.16
137 Nicolas Portal (Fra) Ag2R Prevoyance                       21.26
138 Alessio Galletti (Ita) Saeco-Longoni Sport                 21.31
139 Thomas Eriksen (Den) Team CSC                              21.46
140 Mickael Pichon (Fra) FDJeux.com                            21.54
141 Lizuarte Martins (Por) Milaneza-MSS                        22.17
142 Giosu? Bonomi (Ita) Saeco-Longoni Sport                    22.42
143 Steffen Weigold (Ger) Gerolsteiner
144 Damon Kluck (USA) US Postal presented by Berry Floor       22.48
145 Guennadi Mikhailov (Rus) US Postal presented by Berry Floor23.08
146 Baden Cooke (Aus) FDJeux.com                               23.10
147 Matthew White (Aus) US Postal presented by Berry Floor     23.43
148 Mario Aerts (Bel) Team Telekom                             23.45
149 Julian Winn (GBr) Team fakta                               28.04
150 Manuel Calvente (Spa) Team CSC                             28.51

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment