International Hessen Rundfahrt Results - Stage 1

News & Results

09/3/2003| 0 comments
by Thomas Valentinsen

International Hessen Rundfahrt Results - Stage 1

Vasseur takes win.

1                               
47 Mario De Clercq (Bel) Palmans-Collstrop                       
48 Bogdan Bondariew (Ukr) CCC-Polsat                             
49 Markus Ganser (Ger) Team ComNet-Senges                        
50 Uwe Hardter (Ger) Gerolsteiner                                
51 Steve Mlujeak (USA) US National Team                          
52 Peter Penzell (USA) US National Team                          
53 Jo Planckaert (Bel) Cofidis, Le Cr?dit par T?l?phone          
54 Daniel Becke (Ger) Team Bianchi                               
55 Jean Zen (Fra) Brioches La Boulang?re                         
56 Daniel Meinke (Ger) Team ComNet-Senges                        
57 Michael Blaudzun (Den) Team CSC                               
58 Cyril Gossmann (Fra) MBK-Oktos-Saint-Quentin                  
59 Laurent Paumier (Fra) MBK-Oktos-Saint-Quentin                 
60 Ief Verbrugghe (Bel) Lotto-Domo                               
61 Matthew Lorenz (USA) US National Team                         
62 Kai Hundertmarck (Ger) Team Telekom                           
63 Andrey Mizourov (Kaz) MBK-Oktos-Saint-Quentin                 
64 Christoph Von Kleinsorgen (Ger) Team Bianchi                  
65 Stefan Adamsson (Swe) Team Bianchi                            
66 Patrick Holsche (Ger) WINfix-techem                           
67 Bj?rn Papstein (Ger) Mixed Team 2                             
68 Sebastian Denke (Ger) Mixed Team 1                            
69 Serge Baguet (Bel) Lotto-Domo                                 
70 Rolf Aldag (Ger) Team Telekom                                 
71 Steve De Wolf (Bel) Palmans-Collstrop                         
72 Tristan Hoffmann (Ned) Team CSC                               
73 Yohann Gene (Fra) Brioches La Boulang?re                      
74 Tilo Sch?ler (Ger) Mixed Team 1                               
75 Ronny Scholz (Ger) Gerolsteiner                               
76 Thierry De Groote (Bel) Palmans-Collstrop                     
77 Felix Odebrecht (Ger) WINfix-techem                           
78 Antony Geslin (Fra) Brioches La Boulang?re                    
79 Andreas Kl?den (Ger) Team Telekom                             
80 David Pell (Aus) Team ComNet-Senges                           
81 Emmanuel Magnien (Fra) Brioches La Boulang?re                 
82 Tom Flammang (Lux) Cofidis, Le Cr?dit par T?l?phone           
83 Uwe Peschel (Ger) Gerolsteiner                                
84 Lars Michaelsen (Den) Team CSC                                
85 Thomas Ziegler (Ger) Team Wiesenhof                           
86 Sven Teutenberg (Ger) Team Bianchi                            
87 Volker Ordowski (Ger) Gerolsteiner                            
88 Lukasz Bodnar (Pol) CCC-Polsat                                
89 Sascha Henrix (Ger) Team ComNet-Senges                        
90 Vincent Templier (Fra) MBK-Oktos-Saint-Quentin                
91 Dariusz Skoczylas (Pol) CCC-Polsat                            
92 Ronny Lauke (Ger) Mixed Team 1                                
93 Robert F?rster (Ger) Gerolsteiner                             
94 Stefan Cohnen (Ned) Team ComNet-Senges                        
95 Jens Heppner (Ger) Team Wiesenhof                             
96 Franck Renier (Fra) Brioches La Boulang?re                    
97 Daniele Nardello (Ita) Team Telekom                           
98 Christophe Rinero (Fra) MBK-Oktos-Saint-Quentin               
99 Eddy Lembo (Fra) Palmans-Collstrop                            
100 Philippe Kochler (Fra) Palmans-Collstrop                     
101 Jimmi Madsen (Den) Team CSC                                  
102 Andre Schulze (Ger) Mixed Team 2                             
103 Enrico Poitschke (Ger) Team Wiesenhof                        
104 Karsten Vogel (Ger) Team ComNet-Senges                       
105 Jakob Piil (Den) Team CSC                                    
106 J?rn Reuss (Ger) WINfix-techem                               
107 Mathias Kessler (Ger) Team Telekom                           
108 Udo B?lts (Ger) Gerolsteiner                                 
109 Steffen Radochla (Ger) Team Bianchi                          
110 Malte Urban (Ger) Team Bianchi                               
111 Tobias Steinhauser (Ger) Team Bianchi                        
112 Armin Kr?niger (Ger) Mixed Team 2                            
113 Garrett Wonders (USA) US National Team                       
114 Nick Gates (Aus) Lotto-Domo                                  
115 Arvis Piziks (Lat) Team CSC                                  
116 Lars Wackernagel (Ger) Team Wiesenhof                        
117 Leon Van Bon (Ned) Lotto-Domo

Pages

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment